Przejdź do głównej zawartości

Kraina lodu w wersji II

Paznokcie z Anną i Elsą: produkty jak w poprzednim poście
Zaś pozostałe to: I love Hean sugar INDYGO #854

Ze wzg na to, że szkoda mi było ściągać hybrydę z Anną i Elsą, to postanowiłam że je zostawię, a zmienię tylko kolorystykę na pozostałych pazurkach. I w ten oto sposób zmieniłam ją na INDYGO, czyli mój ulubiony lakier z serii sugar od Hean. No i muszę przyznać, że w tym połączeniu bardziej mi odpowiada. W poprzednim troszkę przekombinowałam z tymi neonkami.


Komentarze

 1. Śliczne a ten lakierek niebieski jest świetny

  OdpowiedzUsuń
 2. Super teraz to wszystko tak fajnie się ze sobą łączy choć poprzednia wersja tez mi się podoba :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. szalona xD ja nie umiem malowac twarzy.. czy to na paznokciach czy nie.. jakos mi nie wychodzi :) ale Twoje sa wietne :) wszystkie dzieciaki w moim otoczeniu zabiłyby za takie paznokcie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowite, musisz być oburęczna :D Mnie malowanie lewej ręki na jeden kolor nie wychodzi nawet w połowie tak, jak Tobie rysowanie twarzy :D

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.