Przejdź do głównej zawartości

Projekt Stemplowej Maniaczki 1

Baza: biel PROFESSIONAL #309 PURE WHITE (Pierre Rene), czarny I love Hean
Wzorki: płytka do stempli (BPS),  biel PROFESSIONAL #309 PURE WHITE (Pierre Rene), czarny I love Hean
Wykończenie: top coat KillyS

Witajcie,
Dziś mam dla Was zdobienie projektowe. Już bardzo długi czas temu brałam udział w wyzwaniu, dlatego skusiłam się tym razem. Do tego może trochę poćwiczę stemplowanie, bo średnio mi to idzie. I jak widzicie, mój pierwszy tydzień kiepsko wypada. Po pierwsze mam za mało płytek, a po drugie wybrane przeze mnie lakiery słabo się odbijały, po części też przez płytkę. Jednak odhaczyłam pierwszy tydzień, kolejne na pewno będą lepsze. Mimo małej ilości płytek ;)
Zapraszam Was również do RedRouge gdzie znajdziecie mnóstwo świetnych prac pozostałych uczestniczek projektu ;)
Komentarze

 1. Jak ładnie! :) Mnie stemplowanie niestety tak idealnie nie wychodzi :<

  OdpowiedzUsuń
 2. takie romantyczne pomimo ciemnych kolorów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne, takie romantyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie dziś też ćwiczyłam stemplowanie, bo mimo, że stempelki mam już dłuższy czas jeszcze chyba nie robiłam ich na paznokciach (poza 1 nieudaną próbą po której się zniechęciłam..) i nie wiem od czego to zależy, że czasem fajnie się odbije a czasem nie.. albo fajnie się odbije na tą "gumkę" ale na paznokcieć już tylko połowa.. strasznie mnie to frustruje :-(

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.