Przejdź do głównej zawartości

Tańcząca Pani

Baza: granat Strong&Trendy Nails (Sensique) - niestety nie pamiętam jaki to numer, ale jak będę miała możliwość to sprawdzę
Brokat: Glam Night Sparkle #03 (Bell)
Stemple: płytka od BPS, biały lakier Strong&Trendy Nails (Sensique)
Wykończenie: top coat KillyS

Dzisiejsze zdobienie miało się nie pojawić, ponieważ nie byłam do końca zadowolona z efektu. Jednak ostatecznie uznałam, że nie mogę się chwalić tylko zdobieniami, z których jestem niesamowicie dumna :)
Zatem jako bazę zastosowałam granat od Sensique na to nałożyłam Glam Night Sparkle, aby kolor nie był taki jednolity. Później dodałam białe stemple z płytki od BPS. I na koniec top coat KillyS.
Zdjęcia niestety z fleszem.


Gdybyście chciały którąś z powyższych płytek, to możecie je znaleźć na BPS, a z kodem XBSQ10 otrzymacie dziesięcioprocentową zniżkę.

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.