lutego 02, 2015

Po hybrydach :)

Witam, Was bardzo serdecznie w nowym miesiącu. Nadal nie bardzo mam głowę do pisania postów, ale nie mogę też tak strasznie Was zaniedbywać. Dlatego dziś pokażę Wam jak wyglądały moje pazurki po ściągnięciu już kolejnej hybrydy. Prezentowane pazurki mają na sobie jedną warstwę odżywki Bielanda 8w1. Z moich obserwacji wynika, że hybryda nie wpłynęła negatywnie na moje paznokcie. Myślę, że nawet bardzo ładnie się prezentowały po jej zdjęciu.
A jak u Was z hybrydami? Próbujecie tej "wygody"? Czy nie lubicie tak jak ja długo nosić tych samych pazurków? :)Na koniec chciałabym również ponowić prośbę o oddawanie krwi na konto mojej chrześnicy. Lenka ma niespełna trzy latka, a w zeszłym tygodniu wykryto u niej białaczkę limfatyczną. Obecnie jest już poddana leczeniu. Jednak bardzo ważne jest, aby oddawać krew na jej konto bez względu na grupę krwi. Inne informacje znajdziecie tutaj.3 komentarze:

 1. Dużo zdrowia dla małej! Ja niestety krwi nie mogę oddawać, ale mam nadzieję, że znajdą się ludzie, który to zrobią. Niestety społeczeństwo, a raczej spora jego część, nie zdaje sobie sprawy jak wiele może zdziałać oddając te kilkadziesiąt mililitrów, ba, przecież to często pośrednie uratowanie kogo! Niby "tylko" krew, a jak często to właśnie ona sprawia, że ktoś przeżyje i będzie mógł doznać jeszcze wielu pięknych rzeczy.


  Paznokcie świetnie wglądają, ja nad hybrydami myślę coraz poważniej, ale najpierw muszę trochę oszczędzić i wtedy zabiorę się za hybrydowe zakupy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. nic się pazurki nie zniszczyły ;-)
  trzymam kciuki za siostrzenicę, taka mała kruszynka a już doświadczona przez chorobę ;-(
  niestety dawcą być nie mogę, ale jestem myślami z tym maleństwem :*

  OdpowiedzUsuń
 3. No i tak powinny wyglądać paznokcie po prawidłowo założonej i ściągniętej hybrydzie :) Ja się ciągle waham.. nawet mam hybrydy w domu, ale jakoś tak...jak ja wytrzymam 2 tyg w jednym kolorze? :P

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger