Przejdź do głównej zawartości

Wesołych Świąt


Wiem, że miał być post podsumowujący serię Sugar Crystals, ale niestety nie było czasu na to, a teraz już wypada zamieścić coś świątecznego.
W blogosferze pełno zdobień świątecznych, a u mnie pojawia się dopiero pierwsze i prawdopodobnie jedyne, gdyż nie mam na to czasu. Bazowy lakier to jeden z kolekcji MIYO o nazwie MERCURY, a reszta to już farbki akrylowe i ręczne malowanie :) 
Nie będę się już bardziej rozpisywać. Jedynie chciałaby złożyć Wam moi kochani czytelnicy i czytelniczki najserdeczniejsze życzenia świąteczne i abyście ten świąteczny czas spędzili w miłej, rodzinnej atmosferze. Życzę Wam również abyście byli obdarzani miłością na co dzień, aby zdrowie dopisywało, a szczęście pomagało w życiu, bo dzięki niemu bardzo często bywa łatwiej. Wesołych Świąt :) :*


Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.