Przejdź do głównej zawartości

I love Hean sugar RED #858


I znów mnie kilka dni nie było, ależ ja się ociągam. Ale do rzeczy, przychodzę do Was z kolejnym piaskowym lakierem. W poprzednim poście pokazałam Wam również czerwień, jednak od Pierre Rene. A dziś zaprezentują drugą od Hean.
Lakier jest ciekawy. Do pełnego krycia wystarczają dwie warstwy, nie sprawia jakiś większych trudności przy malowaniu. Na zdjęciach odcień jest trochę przekłamany, bo jak dla mnie nie jest taki ciepły tylko troszkę wpadający w róż. Jednakże pozostawia bardzo ciekawy piaskowy efekt na paznokciach i przede wszystkim drobinki widoczne w buteleczce, nie zanikają po nałożeniu na paznokcie. Wręcz przeciwnie, są jeszcze bardziej widoczne. Ale nie mogę o nim powiedzieć, że mnie szalenie zachwycił, mam innego faworyta w tej kwestii, jednak o tym za jakiś czas.
U Ewlyn możecie zobaczyć, co on ma do powiedzenia na temat tego lakieru :)Dziękuję firmie Hean za możliwość testowania ich produktów. Nie miało to wpływu na moją opinię.Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.