grudnia 10, 2014

Czerwone gorseciki

Baza: złotko Fantasy glitter #219 (Sensique), czerwień Top Flex #02 SAND EFFECT (Pierre Rene)
Wzorki: czarna, czerwona i biała farbka akrylowa
Dodatkowo: jakiś lakier z drobinkami
Wykończenie: na pazurkach z gorsecikami - top coat KillyS

Tak się zastanawiałam, co dziś Wam zaprezentować. Ostatecznie postanowiłam lecieć po kolei jak wykonywałam zdobienia i swatche.
Zatem prezentuję gorseciki, które wykonałam na konkurs Silcare, ale niestety nie udało się wygrać ani zdobyć wyróżnienia. Co jednak nie zmienia faktu, że ze zdobienia byłam niesamowicie dumna i bardzo dobrze się z nim czułam mimo czerwieni, za którą średnio przepadam.
A jeśli chodzi o wykonanie gorsecików, to na złoty lakier dodałam czerwoną farbkę akrylową na nią nałożyłam troszkę lakieru z drobinkami, następnie czarną farbką dodałam kontur i delikatną koronkę, później czarne kropeczki, a na nie białe i na koniec domalowałam sznureczki. Wyszło z tego bardzo ciekawe połączenie.
I przy okazji muszę napisać kilka słów na temat tego cudownego piaskowego lakieru od Pierre Rene. Ta czerwień jest obłędna. W emalii jest mnóstwo złotych, mieniących się drobinek, a piaskowy efekt jest bardzo dobrze widoczny. Lakier kryje idealnie przy dwóch warstwach. Warto go mieć w swojej kolekcji. Cieszę się, że mogłam go przetestować, za co serdecznie dziękuję firmie Pierre Rene :)

7 komentarzy:

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger