sierpnia 20, 2014

Wakacje w Polsce - mój dom


... FullColour #31 (Ladycode by Bell)

Zrobiło się już dość późno, ale trzeba w końcu napisać tego posta kończącego wakacyjny projekt.

Na początek swatch, ślicznej mięty. Jak poprzednicy również należy do dość sympatycznych lakierów. Przy dwóch warstwach zdarzają się delikatne prześwity na końcówkach, ale w tym przypadku jakoś mi to nie przeszkadzało. Zwłaszcza, że wykorzystałam ten lakier pod konkretne zdobienie. Co tu dużo pisać, na zdjęciach możecie zobaczyć jak się pięknie prezentuje, a z malowaniem nie ma problemów, bo ma idealną konsystencję i nie smuży.


Baza: FullColour #31 (Ladycode by Bell)
Gradient: biel Strong&Trendy Nails #101 (Sensique), Mini Drops #157 PEARL&TOPAZ (MIYO), Mini Drops #158 HOLIDAY SUNRISE (MIYO)
Wzorki: czarna i biała farbka akrylowa
Wykończenie: Ultra gloss nail shine (Essence)

Tematyką ostatnich 10 dni wakacji jest dom. Zaś wakacje w domu wywołują wiele skojarzeń. Ja skupiłam się na moim ulubionym, a mianowicie jeździe na rowerze. Kiedy wracam do domu na tak długi czas, to w końcu mogę pozwolić sobie na rowerowe wycieczki niemalże dzień w dzień. I właśnie w ten sposób upłynęło mi bardzo wiele przedwieczornych godzin lipca. Teraz trochę się opuściłam z jazdą, no i pogoda nie do końca mnie rozpieszcza, po dzisiejszym dniu stwierdziłam, że już zaczęło się robić dość jesiennie. Ale na szczęście bardzo lubię tę porę roku, byle tylko nie padało :D
Co do zdobienia to na wcześniej opisywanej mięcie wykonałam delikatny gradient używając bieli Sensique oraz dwóch ślicznych lakierów od MIYO, które otrzymałam w mojej paczuszce, ale o dokładniejszej zawartości napiszę prawdopodobnie jutro. Obecnie za dużo się dzieje w moim blogowym życiu i nie nadążam ze wszystkim. Po wykonaniu gradientu, po prostu zabrałam się za malowanie i wyszło tak jak wyszło ;) Na koniec top i gotowe.

14 komentarzy:

 1. Piękne paznokcie. Nawet w samej miętce, bez zdobienia wyglądają idealnie. A w malunku środkowy palec najlepszy :) rowerzystka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super kolorek paznokci, a zdobienie boskie

  OdpowiedzUsuń
 3. Sliczne zdobienie a właściwie zdobienia :) Sama mięta na paznokciach też bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wow, jestem pod wrażeniem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. cudowny krajobraz :)
  też bardzo lubię jazdę na rowerze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mam pojęcia jak to robisz, ale masz tak piękne paznokcie <3

  OdpowiedzUsuń
 7. moim zdaniem wyszły genialnie:) a lakier bazowy jest cudowny! ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne zdobienie ;) kolorek bazowy też bardzo ładny ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. wow, niesamowicie świetne! ależ Ty masz pomysły

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger