Przejdź do głównej zawartości

City Fashion #180 (Hean)


Nadszedł czas na śliczną soczystą zieleń.
Od producenta:
"Super trwały lakier do paznokci (bez Toluenu i Formaldehydu)
- Intensywny kolor z efektem szklanego połysku.
- Formuła z Tefpoly wzmacnia paznokcie."
Za zielenią na pazurkach raczej nie przepadam ze względu na to, że zawsze przebarwia mi płytkę. Jednakże czasem zdarzają się odcienie, którym nie potrafię się oprzeć i ten do takich należy. Niestety przebarwił mi płytkę, bo standardowo nie użyłam bazy, która mogła przed tym uchronić oraz sprawić, że nie będzie prześwitów. Jednakże za sam kolor jestem w stanie wybaczyć mu żółte pazurki po zmyciu. ;)
Ogólnie co do samego lakieru, nie sprawia problemów przy nakładaniu, ma standardowy pędzelek, chociaż wolałabym trochę szerszy jak u poprzedników. Bez bazy, dwie warstwy nie są wystarczające gdyż widać prześwity na końcówkach. Ale wszystko szybko zasycha więc nie ma problemu. Ciekawie wygląda samodzielnie jak i ze wzorkiem :)
Pojemność: 12 ml
Cena: 8,99 zł

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.