Przejdź do głównej zawartości

Morskie fale


Baza: mięta Strong&Trendy Nails #184 (Sensique)
Wzorki: niebieski Strong&Trendy Nails #171 (Sensique), czarny liner, złotko/sreberko Nicole by O.P.I. #369
Wykończenie: Pro white effect (Essence)

Takie oto dość proste zdobienie powstało jeszcze podczas pierwszego weekendu majowego ;) Kolorki fajnie ze sobą współgrają, zdjęcia może nie do końca to oddają, ale i tak kolorystycznie strasznie mi się podobało. Najpierw pomalowałam pazurki miętą, później niebieski zmalowałam "fale" (bo jakoś z nimi mi się to kojarzy), a dalej dodałam dwie czarne pofalowane linie i wypełniłam je sreberkiem/złotkiem :) A po tym wszystkim poszłam spać i trochę nie do końca wszystko zaschło więc wybaczcie ze zdjęcia nie są oszałamiające ;)


Na chwilę obecną, uciekam na zajęcia, a później powrót do domu i trochę odpoczynku ;)
Życzę Wam udanego weekendu i oby był słoneczny a nie takie deszczowy jak ostatnie dni ;)

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.