stycznia 29, 2014

Hean po raz pierwszy

ale zapewne nie ostatni :)


Dziś, chciałam się Wam pochwalić przesyłką od Hean. W końcu zdecydowałam się dokonać zakupów w tym sklepie. Tymczasowo wybrałem te kilka produktów, kolejno:

-  City Fashion róż #177, 8.99 zł
- odżywka wzmacniająca z jedwabiem, 4.79 zł
- I love Hean żółty #800, 4.99 zł
- I love Hean niebieski #810, 4.99 zł
- I love Hean fioletowy #808, 4.99 zł
- I love Hean czarny #10t, 4.99 zł
- Stay On baza pod cienie, 14.99 zł
- Colour Celebration cienie do powiek, 5.99 zł

Dodatkowo dostałam dwa gratisy, co mnie bardzo miło zaskoczyło, bo zupełnie się tego nie spodziewałam. A są nimi pomadka o dość przyjemnym kolorze, chociaż sprawia troszkę problemów ze zmyciem z ręki, drugi gratis to natomiast biały lakier, który akurat bardzo mi się przyda :)


To na dzisiaj, chyba będzie tylko tyle, bo na więcej nie bardzo mam czas. Trzeba jeszcze trochę zajrzeć do notatek. Mam za sobą tydzień, kiedy to zaliczenia były praktycznie dzień w dzień, pomijając czwartek. Sesja zaczęła się dopiero w poniedziałek. Dziś zdałam pierwszy egzamin a czuję się jakbym była po tygodni z jakimiś pięcioma egzaminami. Jestem mega zmęczona tym wszystkim, a to dopiero początek. Ale jestem pozytywnie nastawiona i myślę, że jakoś to będzie, a później w końcu odeśpię ten czas i nadrobię w wolnej chwili paznokciowe zaległości ;) Może jutro, w przerwie od nauki przed piątkowym egzaminem, postaram się pokazać jakieś zdobienie, bo troszkę się ich już zebrało ;)

A na koniec zdjęcie półki, na której zbierają się lakiery, których używam do kolejnych zdobień, a później oczywiście ich nie sprzątam tylko zostawiam porozstawiane, bo przecież sesja i student nie ma czasu :D A wszystkim znającym i rozumiejącym słowo SESJA życzę powodzenia :)

6 komentarzy:

 1. zaintrygował mnie róż.. z jednej strony jest taki klasyczny, a z drugiej ma w sobie "to coś" ^^ czekam na jakieś zdobienie z nim :D
  powodzenia na egzaminach :*

  OdpowiedzUsuń
 2. super te lakiery są czekam na ich testowanie :) i powodzenia na sesji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. mam tą bazę z Hean i chyba ona nigdy mi się już nie ksończy...a już mi isę troszkę znudziła. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bazę z Hean bardzo lubię, jest świetna, a do tego bardzo wydajna!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja bardzo lubię tę firmę :) Już trzy razy tam zamawiałam, a jak na mnie to rzadkością jest zamawiać dwukrotnie nawet :P

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger