Przejdź do głównej zawartości

Przed Świątecznie

W śnieżnym klimacie ;)


To zdobienie zmalowałam przy użyciu lakierów od Vipery, Golden Rose i Wibo , dodatkowe elementy zmalowane farbkami akrylowymi. Renifery pozostawiają sporo do życzenia, ale muszę przyznać, że po prostu nie potrafię ich ładnie namalować. Na końcówkach widoczne są przetarcia ze względu na to, że zdjęcia robiłam po dłuższym czasie noszenia.

Ostatnio doba ma dla mnie za mało godzin. Na szczęście już prawie wyszłam na prosto z notatkami, byle wytrzymać do jutrzejszego kolosa z prawdopodobieństwa i nareszcie 20 dni wolnego (trochę szkoda, że i tak trzeba będzie skupić się na nauce, no ale przynajmniej będę siedziała w domu ;) ). 

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.