Przejdź do głównej zawartości

Elegancka mięta

Troszkę wymodzone ;)


Użyte lakiery to biel oraz mięta #44 od Golden Rose, dodatkowo szary od Abalico (ten który pojawił się w ostatnim poście), a złote drobinki na miętowych i szarych pazurkach to Dor #203. Kropki wykonane sondą, biało - czarne linerami od allepaznokcie, podobnie kokardki :)

Przepraszam, że znów ociągałam się z postem, ale ostatnio nie mam po prostu na to czasu. Ciągle próbuję ogarnąć zaległości w notatkach, a do tego wykładowcy próbują nas wykończyć terminami egzaminów. Nie wspominając nawet o tygodniu przed samą sesją, gdzie będziemy mieli dzień w dzień kolosy albo egzaminy pisemne i nikogo nie obchodzi, że wszystko zaczyna się nakładać :( Zapraszam Was również do wzięcia udziału w zimowym konkursie. Czasu zostało już niewiele, bo tylko do jutra, ale myślę, że da się coś wykombinować przez ten czas, ja sama jeszcze nic nie zmalowałam, ale w najbliższym czasie zamierzam to zmienić ;)

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.