grudnia 04, 2013

Czerwień Abalico

Cudowny odcień :)Niestety nigdzie nie mogę znaleźć jaki jest numerek tego lakieru, ale sprawdzając na stronie sklepu wnioskuję, że jest to 325 albo 3S09. Wygrałam go w konkursie Halloween-owym zorganizowanym przez Abalico, i dziś postanowiłam go Wam zaprezentować ;)

Pojemność: 7ml
Cena: 18 zł
Konsystencja: ułatwia rozprowadzanie lakieru na płytce paznokcia, nie zalewa skórek
Krycie: dwie warstwy nie są niestety wystarczające, najlepiej najpierw pomalować paznokcie na biało, a dopiero później na czerwono
Pędzelek: dość wygodny, łatwo się nim manewruje
Kolor: intensywny, jednolity, bez jakichkolwiek drobinek 
Trwałość: myślę, że dobra, po trzech dniach zmyłam, ale uszczerbku nie było widać, niestety obawiam się, że przy dłuższym noszeniu może przebarwić płytkę 
Zmywanie: bezproblemowo
Schnięcie: ok. 10 min.


Ogólnie lakier bardzo przyjemny w użytku. Nie sprawia wielkich problemów, chociaż to krycie mogłoby być lepsze. Nie mniej jestem z niego zadowolona, a intensywny kolor sprawia, że wiele mogę mu wybaczyć ;)
Na zdjęciach zobaczycie prześwity, ponieważ paznokcie są pomalowane tylko dwoma warstwami, bo do zdobienia nie potrzeba mi było więcej ;) Niestety zdjęcia z fleszem, bo nie miałam kiedy zrobić ich w dzień :/Ufff ... Wyrobiłam się jeszcze przed północą ;) A miałam napisać referat na najbliższe seminarium. Cóż, funkcje, obrazy i przeciwobrazy, będą musiały jednak zaczekać ;)

Do następnego napisania :)


2 komentarze:

  1. Piękna koralowa czerwień :) To chyba jedyny odcień czerwonego jaki toleruję :P

    OdpowiedzUsuń
  2. lubię ten odcień czerwieni :) pozytywna ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger