Przejdź do głównej zawartości

Czarne płatki śniegu

Tak strasznie spodobało mi się zdobienie u Marlenki, że aż postanowiłam, iż u mnie też zagości.


Niestety, moja wersja nie umywa się do zdobienia Marleny, ale byłam już dość zmęczona. Malowanie o trzeciej nad ranem nie jest zbyt dobrym pomysłem, ale wcześniej nie miałam czasu. I również w związku z brakiem czasu, to zdobienie gościło na moich pazurkach przez całe święta i dziś też jeszcze nie zostało zmyte ;) Te czarne płatki mają swój urok i oczywiście są nietypowe ;)


U mnie w domu mają fioła na punkcie światełek więc nie dość, że przed domem ich pełno, to w domu również ich nie brakuje ;) Za to ja w swoim pokoju stawiam jedynie na świeczki ;) Jak Tam minęły Wasze święta? :)Komentarze

 1. fajne połączenie kolorków

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobają mi się pazurki :) Są świetne!

  U nas w domu też lubimy stroić na Święta :D Ozdóbki wiszą na okapie w kuchni, przy lustrze w łazience, a łańcuchy są nawet na korytarzu ;) Światełek nie wieszamy bo nie ma gdzie na razie :D Ale chętnie bym udekorowała dom i w światełka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne pazurki! Zapraszam na rozdanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wow jakie piękny wzorek ;)
  Obserwuję i liczę na rewanż ;)

  http://zycieihobby-asi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Różowa zima :-) świetne połączenie kolorków

  OdpowiedzUsuń
 6. przeleciały jak zawsze :) jedzenia sporo było
  A pazurki są przepiękne mi także się ten motyw spodobał na paznokciach odkąd widziałam u Marleny te płatki a potem na zagranicznej str YT

  OdpowiedzUsuń
 7. pięknie wyszły :D cieszę się, że Cię zainspirowałam :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.