Przejdź do głównej zawartości

Lampka nocna 2

Wykonana dla mamy :)


Pamiętacie tamtą lampkę? :) Dziś mam dla Was drugą bardzo podobną, tylko w lepszym wykonaniu. Po metamorfozie mojej lampki, mamie zamarzyło się, aby zmienić również wygląd jej lampki. Spróbowałam więc to wykonać. Tutaj oprócz róży są na lampce również storczyki :) I co tu więcej mówić, rzućcie okiem na zdjęcia :) 
Dziś już troszkę padam. Mam dwa kolosy po weekendzie, jeden w poniedziałek, a drugi we wtorek więc nie jest za ciekawie. Do tego nie bardzo mogę się zmobilizować do nauki. Dziś próbowałam do tego zajrzeć ale jakoś ciężko mi idzie. A do tego przyszły moje cudeńka do nowych wytworów więc boję się o te moje wyniki z kolosów. Mam nadzieję, że aż tak bardzo nie rozproszy mnie radosna twórczość ;)


A tak jeszcze wczoraj wyglądałam moja półka z różnymi przyborami do paznokci i nie tylko. Dziś już ten porządek się trochę popsuł ;)


 A wszystko przez to, że dziś przybyło mi jeszcze farb i pędzli. Zarówno do pazurków jak i do decoupage ;)
To dziś będzie na tyle.
Komentarze

 1. Masz talent Dziewczyno! :)
  A lampka <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękna, bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale pięknie wygląda :) fajnie można odmłodzić taką rzecz bez konieczności kupowania nowej :) masz talent! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. wow ! zbieram szczęki z podłogi :P

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.