Przejdź do głównej zawartości

Biżuteria drewniana 1Przyszła pora na biżuterię tworzoną metodą decoupage :) Mam dziś Wam do pokazania 3 pary kolczyków i bransoletkę :)

Pierwsze kolczyki wykonałam dla koleżanki, miały być nie za duże i miętowe :)


Kolejne są już moje. Z jednej strony postawiłam na miętę, a z drugiej na granat.


I trzecia para również wykonana dla siebie. Z jednej strony nakleiłam motyw z serwetki, a z drugiej żeby nie było namalowałam własnoręcznie po jednym kwiatuszku :)


Oczywiście strona z kwiatuszkami z serwetki bardziej przypadła mi do gustu ;) A na koniec jeszcze ostatnie kolczyki już z bransoletkę w komplecie :)


Kolejna bransoletka już czeka w kolejce na prezentację. Mam też dla Was w końcu odnowioną lampkę mojej mamy. Tata już po raz kolejny zdążył mi powiedzieć, że pomyliłam kierunek studiów. ;) I mam też nowy pomysł z czego jeszcze można zrobić wazony. Otóż odkryłam, że idealnie nadają się do tego celu butelki po pysznym soku DrWitt'a :)

Gdyby ktoś był zainteresowany tego typu rzeczami, zapraszam do korespondencji mailowej : joanna.reda07@gmail.com   :)


Buziaczki :* :* :*
PODPIS

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.