Przejdź do głównej zawartości

Wally na pazurkach

A jednak, zmobilizowała się. Mam pazurki do pokazania. W tamtym tygodniu zmalowałam na nich Wally'ego i Wandę. Nigdy nie oglądałam tej bajki i znam ją jedynie z powierzchownych opowiadań o co w niej chodziło. Jednakże obrazków z Wallym jest mnóstwo więc wiedziałam jak wygląda i mogłam go przenieść na pazurki. 

Najpierw na bardzo bladym różu markerem namalowałam kontury postaci, niestety jak się później okazało nie było to zbyt dobrym pomysłem, bo marker wszedł w reakcję z farbkami i porobiły się takie żółte zacieki, obwódki, plamy, co niezbyt estetycznie się prezentowało :/ Na pewno zauważycie to na zdjęciach. Nie mam siły więcej pisać więc niech tyle pozostanie, a tymczasem zapraszam do kilku zdjęć.

 

Trzymajcie się,

PODPIS

Komentarze

 1. super wyszło :) jesteś niesamowita :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jak byłam młodsza to uwielbiałam wyszukiwać Wally`ego. :D
  pięknie Ci to wyszło. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oh, honey, this is such an awesome one! I used to love Wally's books (here in Portugal, his name is also Wally ;))! Love your mani - great come out on the faces! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. ja pamiętam kiedyś takie czasopismo było:Wally zwiedza świat":D albo:znajdź Wally'ego:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale super!! Jak wyjęty z ekranu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. wow, ale cudownie!! świetnie Ci to wyszło, ja to bym nigdy takiego na paznokciach nie zmalowała.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny pomysł :) I oczywiście perfekcyjne wykonanie :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.