Przejdź do głównej zawartości

Post z przeprosinami

 Post z przeprosinami dla Tamit24


Jestem jej to winna, ponieważ w ostatnim czasie moje posty zaczęły łudząco przypominać jej posty. Forma, którą nadałam swoim notatkom, była identyczna jak u Tamit24. Nie zrobiłam tego celowo, jednak nie powinnam wykorzystywać czyjejś długiej pracy nad znalezieniem idealnego pomysłu na pisanie postów, czy w ogóle tworzenie bloga. Moje zachowanie było po prostu bezczelne. 

Dlatego droga Tamit, chciałam Cię bardzo przeprosić za wykorzystanie Twoich pomysłów i Twojej ciężkiej pracy. Teraz dziesięć razy się zastanowię zanim przyjdzie mi na myśl, aby skopiować czyjś pomysł na bloga czy cokolwiek i mam nadzieję, że wtedy zrozumiem, że nie mogę sobie ot tak kopiować i wykorzystywać czyjejś ciężkiej pracy. 
Mam nadzieję, że mi wybaczysz i przyjmiesz przeprosiny.


PODPIS

Komentarze

 1. Czytam tę notkę już któryś raz z rzędu i za każdym razem wzruszam się coraz bardziej! Jest mi bardzo miło, nie mam Ci za złe, absolutnie.
  Przeprosiny przyjęte!

  Ale miły akcent na zakończenie dnia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachowałam się beznadziejnie więc trzeba było to wyjaśnić.

   Cieszę się, że przeprosiny zostały przyjęte. :)

   Usuń
 2. mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem pod wrażeniem twojej postawy. Naprawdę fajnie się zachowałaś przepraszając Tamit24.
  Niewiele osób odważyło by się na upublicznienie takiego wyznania- bo bądź co bądź to były całkiem niefajne zarzutu. Każdy chce być oryginalny i wyjątkowy nie patrząc na innych. Szkoda że nie wszystkie dziewczyny zachowują się tak jak ty.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.