Przejdź do głównej zawartości

One stroke - tutorial

Różane życie? Czemu nie :)

Rosy life? Why not :)


Dziś post ze specjalną dedykacją dla Renaty(wybacz, że bez motylków), która bardzo prosiła mnie o tutorial do tego zdobienia. Trochę czasu minęło, ale wykonałam tutorial. Mani zdobił moje pazurki podczas obrony. I mogę oficjalnie pochwalić się tytułem licencjata z matematyki :) A teraz do rzeczy.


Today post with special inscription for Renata (forgive that without butterflies), who asked me to do a tutorial for this manicure. Some time has passed but I do the tutorial. Manicure was adorning  my nails during  defence of the scientific. And officially I can show off  Bachelor's degree of Mathematics :) And now to the point.PODPIS

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.