Przejdź do głównej zawartości

Colourful nailsWitajcie,
Dziś mam dla Was trochę zmodyfikowaną wersję pazurków z zaciekami :) Na początek wykonałam gradient w kolorystyce żółto - pomarańczowej oraz żółto - zielonej. A dalej czarną farbką akrylową namalowałam zacieki i dodałam białe kontury, na koniec oczywiście top. Może nie jest to idealne wykonanie, ale musiałam zrobić mani na szybko.

Hi,
Today I have for you colourful nails with stains. At the beginning I do gradient in colour yellow - orange and yellow - green. Next, black acrylic paint was painted stains and added black contours, and finally of course top. Perhaps it is not ideal fulfilment but I had to do manicure on the speed ;)

Regards :)

PODPIS

Komentarze

 1. Bardzo fajnie to wygląda! :) Strasznie lubię takie eksperymenty, i ta wersja zacieków jest strasznie ciekawa, na pewno któregoś dnia spróbuję podobne wykonać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajne, przykuwa uwagę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie jest rewelacyjne!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a do mnie ta wersja nie bardzo przemawia:)

  OdpowiedzUsuń
 5. I visited various sites except the audio feature for audio songs
  current at this site is actually marvelous.

  my web site :: bed exercises to grow taller (howtogrowtaller4idiots.com)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne paznokcie :D wyglądają tak orzeźwiająco :)

  OdpowiedzUsuń
 7. love the bright colours! And these remind me of Jamaican cupcakes! hahaha -go figure! ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. świetnie przełamałaś te neony :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Szkoda kochana że się wypisujesz bo masz talent na prawdę i jesteś moim guru :D :* Ale oczywiście rozumie i cieszę się że choć chwilę z nami Tworzyłaś i że powiedziałaś że sie wypisujesz bo niektórzy od samego początku zadnego wzorku nie zrobiły a nic nie napisały.. Dziękuje jeszcze raz :*

  OdpowiedzUsuń
 10. Na szybko powiadasz :D Przyznaje, że pierwowzór tego zdobienia urzekł mnie o wiele bardziej, ale i ten pomysł i wykonanie jest wyjątkowo efektowne :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.