kwietnia 15, 2013

Nutkowe pazurki

Witajcie :)
Dziś mam dla Was kolejne zaległe pazurki, tym razem wykonane u Magdy. Bardzo chciała motyw nutkowy na pazurkach i klucz wiolinowy ;) Zatem prośba została wykonana ;)Jak się Wam podoba ? :)

W czasie weekendu udało mi się zmienić wygląd bloga, może zdołałyście to zauważyć ;)
Zdążyłam już dostać pewne uwagi, typu że grafika nie nawiązuje do tematyki, ale cieszę się, że ktoś porusza taką kwestię. Bo wiem, że są osoby, które mówią to co myślą a nie tylko wychwalają mimo, że tak naprawdę się im nie podoba ;)
Niestety zapomniałam zrobić zdjęcia przed przemianą i nie mogę zamieścić porównania ;)
A jeszcze kwestią wyjaśnienia. Chciałam, aby blog stał się miejscem, w którym będę czuła się fantastycznie, gdzie będzie dużo tego co uwielbiam. Dla mnie obecny wygląd bloga, to jak wygląd mojej osoby i mojego otoczenia. Naokoło mnóstwo storczyków (które uwielbiam), a które odnoszą się do wspaniałych ludzi z mojego życia, natomiast w środku posty o tematyce paznokciowej, które czasem oddają jak widzę świat, o czym marzę, co lubię itd ;)
A podsumowując, jestem bardzo zadowolona z nowego wyglądu zwłaszcza, że nie miałam zielonego pojęcia o html-u i innych ciekawych opcjach, ale po kilku godzinach udało się mi stworzyć coś, dla mnie, wyjątkowego. :)
9 komentarzy:

 1. Wygląd może nie nawiązuje do tematyki bloga, ale jak wspominałaś czujesz się dobrze w takim otoczeniu a to jest najważniejsze:) Mi osobiście bardzo podoba się ten wygląd nie paznokciowy ale przyciąga oko, super. Paznokcie również bardzo ładne :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nowy wygląd jest super, tez lubię storczyki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnie wyglądają pazurki :)
  ja tam bym się nie przejmowała opiniami, że wygląd nie pasuje do tematyki, mój też nie za bardzo ale mnie się podoba :) a poza tym z chęcią tu wchodzę - kocham storczyki :) zajmują mi one całe parapety i miejsca pod oknami :P są cudowne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubie połaczenie różu i zlota :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ważne, żeby dobrze czuć się u siebie. Blog, to własne miejsce w sieci i Tobie przede wszystkim powinien się podobać ;) Zdobienie bardzo ładne, śliczny lakier bazowy.

  OdpowiedzUsuń
 6. ciekawy jest ten nowy wygląd bloga ;)
  a pazurki wyszły Ci przepieknie :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger