Przejdź do głównej zawartości

Kolory tęczy - tydzień 2

I zaczął się kolejny weekend, a od poniedziałku sesja :) Na szczęście zostało mi już mało egzaminów, z części jestem zwolniona, dziś miał taki przed sesyjny i chyba tragedii nie ma. W indeksie mam coś za dobre oceny, ale narzekać na to nie będę ;)

Dobra koniec uczelnianych pierdół :D Do rzeczy :) 
Dziś zdobienie na drugi tydzień projektu kolory tęczy :) Najpierw pierwotna wersja.
Tadam: A teraz wersja ostateczna trochę urozmaicona, po drobnych problemach i uzgodnieniach, co do kolorów dowolnych ;) W tym tygodniu miałyśmy inspirować się kolorami zielonym, fioletowym i dowolnym. U mnie dowolne ostatecznie wyszły dwa, a mianowicie żółć i czerń :) Z zieleni i żółci utworzyłam za pomocą gąbki gradient, następnie cienkim pędzelkiem i fioletową farbką akrylową stworzyłam delikatne motylki, a następnego dnia dodałam czarne gałązki również farbką akrylową :) 
A oto ostateczny efekt:


Oczywiście wykończenie Poshe ;)


Ta urozmaicona wersja bardziej mi się podoba, a jak Wasze odczucia w stosunku do niej? ;)Prace innych uczestniczek znajdziecie klikając w baner :)

"Kolory tęczy"


Przypominam o rozdaniu:

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.