grudnia 23, 2012

Poznaj metody zdobienia paznokci - tydzień 3: świąteczna inspiracjaWszyscy składają świąteczne życzenia na blogach więc składam i ja :) Przede wszystkim życzę Wam Świąt spędzony w miłej rodzinnej atmosferze pełnej ciepła ogniska domowego. Życzę Wam również, aby każdy dzień dawał powody do radości oraz poszukiwania nowych celów w życiu. Niechaj spełniają się Wasze wszystkie najskrytsze marzenia i przede wszystkim niech dopisuje Wam zdrowie, bo ono jest w życiu najważniejsze. I ogólnie mówiąc Radosnych Świąt Bożego Narodzenia :*

Teraz kolejne tłumaczenie, ostatnio bardzo mało udzielam się w blogosferze. Niestety cierpię na brak czasu na cokolwiek. Ciągle trzeba coś zrobić, a i internet nie bardzo chce współpracować. Jak tylko znajduję chwilę i internet zaczyna śmigać, czyli tak po północy, to staram się odwiedzać Wasze blogi i w miarę możliwości udzielam się na nich. Z góry przepraszam, jeśli kogoś pomijam przy odwiedzaniu blogów, ale niestety czasem ciężko odwiedzić wszystkie blogi i zobaczyć wszystkie nowości. Przy okazji, zasypujecie ostatnio wspaniałymi świątecznymi zdobieniami, a u mnie nic ciekawego na paznokciach się nie dzieje, bo nie mam możliwości tworzyć, ale kilka dni temu zrobiłam zdobienie coś w stylu świątecznym i uznam je za zdobienie trzeciego tygodnia projektu, ponieważ nie wiem czy dam jeszcze radę stworzyć coś innego. Oto efekt:


 Prace uczestniczek projektu znajdziecie tutaj :) 


I jeszcze jedno, w związku ze świętami nie obyło się bez tworzenia stroików więc pochwalę cię tym co stworzyłam. Od razu zauważycie moje uwielbienie do niebieskiego ;) Zobaczycie też moich świątecznych towarzyszy, którzy dodają świątecznego akcentu w moim pokoju ;) A jutro czeka mnie jeszcze ubieranie choinki, bo chciałam tradycyjnie ubrać ją w Wigilię :) To kończę już życząc Wam przecudownych Świąt i dodając mój świąteczny akcent :)


Do usłyszenia niebawem :)

6 komentarzy:

 1. mani z aniołkiem jeszcze nie widziałam-super!:)

  Wesołych świąt!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. wyszło Ci pięknie! bardzo oryginalny pomysł :)
  Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniołek jest uroczy! Przypomina mi te gliniane przedawane na świątecznych stoiskach :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anioł rozłożył mnie na łopatki. Jest genialny :D

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger