grudnia 19, 2012

Poznaj metody zdobienia paznokci - tydzień 2: ombre (gradient)

Dziś będzie trochę mani na drugi tydzień projektu i przy okazji wyjaśnienie paru niedopatrzeń i pomyłek. Zacznę od tego, że źle rozumiemy pojęcie ombre nails, sama jestem tego przykładem. Mimo, że w czasie wakacji bardzo dobrze wiedziałam, że ombre to jest zmiana odcienia koloru na kolejnych paznokciach, to z czasem przeglądając różne strony i widząc różne stylizacje opisywane jako ombre, zaczęłam błędnie rozumieć ombre nails, co skutkowało opisywaniem gradient nails jako ombre nails. Ale nie będę tu zanudzała swoimi poematami tylko zaproponuję Wam angielski post, gdzie są również rysunki, które rozstrzygną nieporozumienia :) Klik :)


W związku z tymi nieporozumieniami muszę wyjaśnić, że w projekcie wpisując ombre miałam na myśli gradient nails i za swoje roztargnienie chciałabym Was bardzo przeprosić.

A o to moja propozycja gradient nails, na drugi tydzień projektu:Prace uczestniczek projektu znajdziecie klikając w zdjęcie poniżej :)


PS. Przepraszam za moje zaległości blogowe, ale ostatnio mam mało czasu. Jednak postaram się jak najszybciej nadrobić zaległości. :) Buziaczki :* A.

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Mi też się skojarzyły z zimowym klimatem :-)

   Usuń
 2. pięknie!
  a co do różnicy między ombre a gradient: ja czytałam, że są dwa rodzaje ombre (stopniowe cieniowanie np. za pomocą gąbeczki na każdym paznokciu albo stopniowanie odcienia na każdym, pojedynczo). Teraz mam mętlik w głowie :P :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger