Przejdź do głównej zawartości

Poznaj metody zdobienia paznokci - tydzień 1: one strokeWitajcie,
Nadeszła pora żebym i ja zamieściła mój one strok'owy mani :D Wiem, że dla większości osób metoda one stroke jest dość trudna, ale dla mnie raczej nie. Uwielbiam tę metodę, od pierwszego zdobienia i nie mogło zabraknąć jej w projekcie ;) Cieszy mnie, że dzięki temu, iż umieściłam ją w projekcie, ponieważ sporo osób zaczęło próbować tej metody :) Dobra koniec takich pierdół, bo i tak już padam z sił, dzisiejsza kwesta na Wigilię dla dzieci z Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo totalnie mnie wykończyła, tak strasznie boli mnie kręgosłup, a jeszcze wcześniej kolos i od samego rana na nogach. No i jutro powrót do domu.
Kurcze ... miałam już przechodzić do zdobienia, a piszę i piszę jakieś głupoty :D

A więc o to prezentuję moje jeszcze długie pazurki pomalowane na miętowo z fioletowo-białymi kwiatkami :)Miała wykonać do projektu inny, ale nie miałabym teraz czasu żeby znów coś kombinować więc musiało zostać to, co udało mi się stworzyć wcześniej :)

Udanego weekendu Wam życzę, A. :)

edit. Zapomniałam dodać, że prace pozostałych uczestniczek projektu znajdziecie tutaj ;)

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.