Przejdź do głównej zawartości

Moje skromne zbiory ;)

Tak wyszło, że dziś postanowiłam przedstawić Wam część moich zbiorów paznokciowych. Na razie tylko zbiór lakierów. Niestety nie jest dość liczny, bo tylko 22 lakiery + oliwka. Zwykle jednak nie potrzeba mi ich więcej, bo jak nie mam jakiegoś koloru lakieru, to zawsze są farbki akrylowe, a tych też trochę jest i zawsze można tworzyć nowe kolory, ale o pozostałych zbiorach innym razem ;)
Komentarze

 1. Ja też nie mam dużo lakierów(choć dla mnie to i tak dużo) i pewnie czas zrobić o tym jakiś post :).
  Jak u Ciebie sprawdzają się te małe lakiery z Vipery?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z tymi z Vipery to jest dość kiepsko z wytrzymałością, bo już na drugi dzień mi odpryskują, ale kolory mnie urzekły i jakoś dzięki temu nie skreślam ich ostatecznie ;)

   Usuń
 2. O widzę że sporo u Ciebie lakierów Safari:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kiedyś miałam sporo więcej, później został jeden ten pomarańczowy, bo reszta już się nie nadawała, a resztę dostałam niedawno na urodziny ;)

   Usuń
 3. Może nie jest to mega wielka kolekcja, ale malutka też nie, a do tego kolory, które posiadasz są bardzo ładne!
  A zbiór zapewne z czasem się powiększy ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam nadzieję ;) już myślę jakie nowości powinny zawitać w moich zbiorach, ale niestety na razie muszę z tym poczekać ;)

   Usuń
  2. Ja też mam odwyk. Może nie posiadam największej kolekcji wśród lakieromaniaczek, ale wkrótce zamierzam mój duży zbiór także przedstawić ;-)

   Usuń
 4. Moja ilość lakierów jest przerażająca...:(

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.