Przejdź do głównej zawartości

Proste kwiatuszki
Tym razem dość prostu wzorek. Najpierw lakier bazowy, później jakiś delikatny jasny kolorek, może być nawet bezbarwny z mieniącymi się drobinkami jak u mnie :) Później zielonym malujemy końcówki, ale nie tak standardowo tylko z jednej strony wąsko i stopniowo zwiększamy szerokość pasa zieleni. Dalej malujemy farbkami akrylowymi, np. tak jak u mnie, niebieskie płatki kwiatuszków, cienkim pędzelkiem zaczynając od zewnątrz naciskamy mocniej pędzelek powoli zmniejszając nacisk i przechodząc do środka, jak już to mamy to robimy żółte kropeczki w środku kwiatów, można użyć do tego celu ozdób hologramowych. Na koniec można dodać jeszcze listki do kwiatuszków i delikatne kropeczki u podstawy paznokcia, jak ja to zrobiłam, ale to nie jest konieczne, rzecz gustu ;)

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.