Baza: pistacja Strong&Trendy Nails (Sensique), biel I love Hean #401 (Hean)
Dodatki: okrągłe ćwieki (Born Pretty Store)
Wykończenie: Pro white effect (Essence)
Swego czasu wymyśliłam sobie ćwiekowe zdobienie. Pomyślałam o kwiatuszkach, które na kciukach i środkowych wyglądały bardzo fajnie, podobnie z pomysłem na serdecznych, ale na pozostałych trochę przesadziłam i ostateczny efekt nie do końca mnie usatysfakcjonował :/ Następnym razem nie będę tak kombinowała. A ćwieki nadal sprawiają, że z każdym użyciem uwielbiam je jeszcze bardziej ;) Cieszę się, że dzięki BPS, mam możliwość ich testowania :)
Z poniższym kodem otrzymujecie 10% zniżki przy zakupach na stronie BPS :)
To dziś mam Wam tylko tyle do powiedzenia. Dzisiejszy dzień spędziłam na słoneczku trochę przy sianie, a trochę poopalałam się tradycyjnie na huśtawce ;) Troszeczkę skóra się przyciemniła, ale przydałoby mi się jeszcze kilka dni na takim słoneczku, niestety w najbliższym czasie raczej nie będę miała ku temu okazji :/ Zatem trzeba się cieszyć tym co jest ;)
Uciekam, bo za godzinkę bardzo ważny dla mnie mecz i trzeba się jakoś ogarnąć do tego czasu ;)
Miłej dalszej części weekendu :) Buziaczki :* :* :*

Hola! soy nueva seguidora (quedateenminube)
OdpowiedzUsuńBonita manicura! (beautiful)
Saludos,
No takich kwiateczków to ja nie widziałam jeszcze :) Fajne. Podobaja mi sie :)
OdpowiedzUsuńSerdeczny bardzo mi się podoba. Te pastelowe kolory tak delikatnie wyglądają :]
OdpowiedzUsuńJak dla mnie są słodkie!
OdpowiedzUsuńświetny pomysł na wykorzystanie ćwieków! ;D super efekt ;)
OdpowiedzUsuńświetnie te ćwiekowe kwiatuszki :)
OdpowiedzUsuńNie ma tu przesady, fantastyczny pomysl i super sie prezentuja wedlug mniue :)
OdpowiedzUsuńSama słodycz! :)
OdpowiedzUsuńFajny efekt. Jak długo utrzymują się kwiatuszki na paznokciach ?
OdpowiedzUsuńszczerze, to niestety nie wiem, u mnie były tylko dwa dni, ale dlatego że zmieniałam zdobienie, jednak ciężko było mi je odkleić ;)
UsuńŚwietne są te ćwieki :)
OdpowiedzUsuńTakiego pomysłu żeby wykorzystać ćwieki to ja jeszcze nie widziałam! Super :)
OdpowiedzUsuńWygląda ciekawie :)
OdpowiedzUsuńJak cukiereczki wyglądają te ćwieki ;) piękne ;)
OdpowiedzUsuńDelikatnie i słodko :) Wyglądają pięknie :))
OdpowiedzUsuńtak subtelnie :) super efekt !
OdpowiedzUsuń