Baza: Extreme Nails, Wibo, #502
Wzorki: czarny liner, Allepaznokcie, #8
Wykończenie: Top coat, Vipera, #12
Dodatkowo: GlamNight Sparkle, Bell, #03, neonowe ćwieki od Born Pretty Store
Kolejne ćwiekowe zdobienie, które powstało w chwili wolnej od nauki. Jeśli chodzi o czarne wzorki, to zainspirowałam się tymi, pięknie wyglądają :) Myślę, że zdobienie jest dość przyjemne i niebanalne, a bynajmniej niezbyt pracochłonne. Powoli zaczynam wracać do życia. Wczoraj uporałam się z najgorszym egzaminem więc powinnam się już ogarnąć i postarać o lepsze i bardziej pomysłowe zdobienia ;) A tymczasem zapraszam do zdjęć.
Ćwieki otrzymałam w ramach współpracy z Born Pretty Store i jestem z nich bardzo zadowolona. Pisałam już o tym w poprzednim poście :) A tutaj macie kod zniżkowy na zakupy w Born Pretty


Oficjalnie jestem chora na ćwieki - cudowne zdobienie :D
OdpowiedzUsuńsuper to wygląda!!:)
OdpowiedzUsuńŁadnie ułożyłaś te ćwieki, całość super wygląda :)
OdpowiedzUsuńĆwieki dodają uroku całemu zdobieniu :)
OdpowiedzUsuńA ten brokat na końcówka bardzo fajnie wygląda.
to fajnie, że się podoba, bo nie byłam pewna z tym dodaniem tego brokatu na końcówki ;)
UsuńFajny efekt ;)
OdpowiedzUsuńĆwieki są świetne, widziałabym je na czarnym lakierze do paznokci :)
OdpowiedzUsuńmyślę, że wkrótce pojawią się też w takim wydaniu, bo w końcu się zmobilizowałam i zakupiłam czarny lakier ;)
UsuńPiękne są :)
OdpowiedzUsuńMam te ćwieki ale jeszcze nie używałam ich do mani, najwyższy czas nadrobić braki :)
OdpowiedzUsuńo jakie piekne mani :D ja też uwielbiam cwieki :D
OdpowiedzUsuńŚwietne są te ćwieki :)
OdpowiedzUsuńFantastyczne zdobienie :)
OdpowiedzUsuńSuper!
OdpowiedzUsuńCiekawy pomysł i świetne wykonanie.
świetny efekt!
OdpowiedzUsuńWhat cute mani :)
OdpowiedzUsuń